Things that matter

Zaterdag 27 juni 2020, 20u00
Shouwburg De Domijnen - SIttard

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Groepen-indeling

show zaterdag 27 juni 2020, 20u00

 

Voorprogramma
Eigenwerk
 
Penny & the Wolf (cast)

Maandag

16:00-17:00 K4-5 
Dinsdag
16:00-17:00 Moderne dans I-a 
19:30-20:30 The Tap Troop
Woensdag
16:00-16:45 Tapdans 5-8 bo 
17:00-18:00 Jazzdans I-a 
Vrijdag
16:00-17:00 Klassiek ballet I-a 
17:00-18:00 DZ Company juniors
Zaterdag
12:00-13:00 Jazzdans 3-5 (bo) 
13:00-14:00 DZ Company cubs
 
 
Things That Matter (cast)

Maandag

17:00-18:15 Klassiek ballet I-b
18:15-19:45 Klassiek III-o
19:45-20:15 Spitzen II
 
Dinsdag
17:00-18:15 Moderne dans I-b
18:15-19:30 Moderne dans II-b
19:30-20:30 The Tap Troop

Woensdag
18:00-19:15 Jazzdans I-b
19:15 20:45 Jazzdans II-b

Donderdag
18:00-19:30 Klassiek II-o
19:30-20:00 Spitzen I
20:00-21:15 Jazzdans II-c
 
Vrijdag
17:00-18:00 DZ Company juniors
18:00-19:30 DZ Company rookies & seniors
Zaterdag
13:00-14:00 DZ Company cubs

 

 

 

 

 

 

 

 

Doorloop – zaterdag 13 juni in de balletstudio 14-19u
Generale repetitie – zaterdag 27 juni in de schouwburg 10-16u

(exacte tijden voor elke groep volgen)

Zondag 28 juni 2020, 14u30
Shouwburg De Domijnen - SIttard

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Groepen-indeling

show zondag 28 juni 2020, 14u30

 
Voorprogramma
Woensdag
15:15-16:00 K1-2 
Vrijdag
15:00-15:45 K1-2
Zaterdag
09:30-10:15 K1-2 
Zaterdag 
11:15:12:00 K3 
 
Penny & the Wolf (cast)
Dinsdag
16:00-17:00 Moderne dans I-a  
19:30-20:30 The Tap Troop 
Woensdag
16:00-16:45 Tapdans 5-8 bo 
17:00-18:00 Jazzdans I-a 
Donderdag
16:30-17:30 Klassiek ballet I-a  
 
Vrijdag
17:00-18:00 DZ Company juniors 
Zaterdag 
10:15-11:15 K4-5 
12:00-13:00 Jazzdans 3-5 (bo) 
13:00-14:00 DZ Company cubs
 
Things That Matter (cast)

Maandag

17:00-18:15 Klassiek ballet I-b 
18:15-19:45 Klassiek III-o 
19:45-20:15 Spitzen II 
 
Dinsdag
17:00-18:15 Moderne dans I-b 
18:15-19:30 Moderne dans II-b 
19:30-20:30 The Tap Troop 

Woensdag
18:00-19:15 Jazzdans I-b 
19:15 20:45 Jazzdans II-b 

Donderdag
18:00-19:30 Klassiek II-o 
19:30-20:00 Spitzen I 
20:00-21:15 Jazzdans II-c 
 
Vrijdag
17:00-18:00 DZ Company juniors
18:00-19:30 DZ Company rookies & seniors
Zaterdag
13:00-14:00 DZ Company cubs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doorloop – zaterdag 20 juni in de balletstudio 14-19u
Generale repetitie – zondag 28 juni in de schouwburg 10-13u
(exacte tijden voor elke groep volgen)

Things that matter

Onze dansfeest vindt plaats op 27 en 28 juni 2020. Met verschillende choreografieën.

O.a.: Penny & the Wolf – Things that Matter – Eigenwerk

Kaarten reserveren: http://www.dedomijnen.nl

Doorloop en workshops locatie

  • Putstraat 82 | 6131 HN Sittard
  • +31622435317
  • danzairasittard@gmail.com

Voorstellingen locatie

%d bloggers liken dit: